HERE ON EARTH + BODY PACKAGE + THE POKS

PIĄTEK, 21 CZERWCA 2024, godz. 18:00

Bilety dostępne na:
https://goout.net/…/here-on-earth%2Bthe-poks…/sztlpex/

🎙️ Here on Earth 🎙️

Katowicki zespół Here on Earth powstał w pierwszej połowie 2014 roku. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy oraz singiel K.A.T.E., który w 2024 roku doczekał się fizycznego wydawnictwa. Muzyka Here on Earth gości na wielu listach przebojów oraz audycjach radiowych, w tym na TurboTop Antyradia oraz Rockserwis.fm.
Bardzo dobre recenzje muzyki Here on Earth gościły w wielu polskich oraz zagranicznych wydawnictwach i portalach, m.in. Teraz Rock, Top Guitar, Eclipssed czy Fireworks. Zespół ma na swoim koncie występy m.in. na Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu, Warsaw Prog Days w Warszawie, Prog the Night w Łodzi, czy Progolucja Październikowa we Wrocławiu czy tegoroczny występ na Spring Prog Festival w Sosnowcu. Występowali na scenie z takimi muzykami jak Collin Bass, Maciej Meller oraz zespołami Coogans Bluff, Millenium, Anvision czy Cochise.

🎧 Drzewo i kwiat https://youtu.be/eepDi8ltQek
🎧 https://youtu.be/hqsRkHllV44
🎧 https://youtu.be/WwOFB03E9BI
🌍 https://hereonearth.pl/

🎙️ Body Package 🎙️

Body Package to trip-hopowo/post-rockowy zespół pochodzący z Opola, założony w 2015 roku. Rok później ukazała się ich pierwsza EP „Just Don’t Disappear In Silence”, która zapoczątkowała trasę koncertową w wielu polskich miastach, a także zagraniczne występy w Austrii, Czechach oraz na Słowacji.
Na przestrzeni lat zespół wystąpił m.in. na czeskich festiwalach (Ještědská Odysea, Povaleč), Skowyt Fest w Gdańsku, Progolucji Październikowej oraz na festiwalu Nokta u boku takich artystów jak Tides from Nebula czy Władysław Komendarek.
Po kilku latach ciężkiej pracy, nakładem Radia Opole, muzycy wydali swój pierwszy długogrający album zatytułowany The Wanted Light, który miał swoją premierę 27 listopada 2021 roku.

👉 https://www.facebook.com/BodyPackage/
🎧 https://www.youtube.com/watch?v=Pat2Re2_HGU
🎧 https://www.youtube.com/watch?v=_T_LPV8kDio

🎙️ The POKS 🎙️

The POKS to polski zespół muzyczny, założony w 2015 roku w Krakowie. Grupa tworzy rock alternatywny inspirowany brytyjską sceną indie, folk oraz islandzkim post-rockiem. W 2021 oraz 2022 roku zespół wystąpił na Dużej Scenie Festiwalu w Jarocinie. The POKS to zespół, który nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami. Podstawą ich wyrazu jest autentyczność przekazywanych emocji podczas koncertów.
W maju 2023 roku zespół wydał swój debiutancki album „Ja człowiek”.

🎧 Acid (video) https://youtu.be/CRN6l0QQtyE
🎧 Całe zło (lyric video) https://youtu.be/z54_5lNXBbg

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com