JAZZ Beatles | Imienowski Jazz Set

PIĄTEK, 15 GRUDNIA 2023, godz. 19:00

kupbilecik.pl

Ruszamy w podróż prosto do Liverpoolu! Największe przeboje The Beatles w jazzowych aranżacjach formacji Imienowski Jazz Set. Usłyszycie „Hey Jude”, „Get Back”, „Let It Be”, „Michelle”, „Yesterday”, „Come Together” i wiele innych, doskonale znanych utworów. Koncert promuje płytę „Jazz Side of Abbey Road”.

The Beatles, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, tworzyli i grali własne piosenki, przez co na początku lat 60. zrewolucjonizowali muzykę pop i rock. Choć ich blask w świetle reflektorów trwał zdecydowanie zbyt krótko – rozwiązali się w 1970 roku, będąc na szczycie – John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę
muzyki. Ten koncert będzie poświęcony ich twórczości, a utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Skład:
Tomasz Imienowski – gitara basowa
Bartosz Krzywda – fortepian
Michał Lasota – perkusja

📌 Tomasz Imienowski
Gitarzysta basowy i kompozytor. Porusza się biegle we wszystkich stylach muzycznych, jednak przede wszystkim związany jest z piosenką autorską oraz ambitnymi projektami jazzowymi i bluesowymi. Na scenie pojawia się również z zespołem Krzysztofa Tyńca, Piramidami i Natalią Lubrano. Współpracował z Teatrem Ateneum w Warszawie. Zagrał około tysiąc koncertów w całym kraju i za granicą (USA, Dania, Niemcy, Holandia, Francja, Łotwa, Litwa, Rosja, Szwajcaria, Chorwacja, Litwa, Czechy).

📌 Bartosz Krzywda
Pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, autor muzyki do filmów i przedstawień teatralnych. Lider autorskich zespołów: Dream Power, Elefunk, Specjal Jazz Sextet, Krzywda i Trąba Deluks. Laureat Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga w 2009 roku oraz Artystycznego Wydarzenia Roku 2011 (płyta "Projekt Elbląg" ze Specjal Jazz Sextet).

📌 Michał Lasota
Perkusista, absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Udzielał się w licznych projektach muzycznych, m.in. u boku Martyny Jakubowicz i Micka Mossa (Antimatter). Wziął udział w nagraniu debiutanckiego albumu Izy Lach. Współpracował z L.U.C. w ramach promocji albumu „Kostostumostów”, a obecnie bierze udział w jego projekcie Rebel Babel. Ponadto ma na swoim koncie kooperacje z takimi artystami, jak: Radek Bond Bednarz Eklektik Session, Behavior, Krzysztof Żesławski Quartet, Mikromusic, Natalia Lubrano, Halina Frąckowiak, Leszek Cichoński, Daniel Bloom i Flying Vehicles. Od 2010 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni („Lalka”, „Chłopi”, „Hair Spray”).

Facebook: https://www.facebook.com/Imienowski
Instagram: https://www.instagram.com/bassplayerinst
—————

🔸 Stacjonarnie: Komin Music Cafe oraz kasy Empik
🔸 Online: 
kupbilecik ➡ https://kbq.pl/104668
biletyna ➡ https://bilety.io/dA1y7
bilety24 ➡ niedługo
going/empik ➡ bit.ly/3DZa0D9

Informacje o koncercie i biletach: 513 207 643 oraz w klubie.

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com