Koncert Ornette – Sosnowiec, z urodzinowym Akcentem Harnasia

SOBOTA, 18 LUTEGO 2023, 20:00

kupbilecik.pl

Zapraszamy na rozgrzewającą dawkę Rockandrolla !!!
Ornette z ekipą dostarczy Wam mnóstwo dźwięków które dobrze znacie 😉
Nie zabraknie klasyków polskiego Rocka jak również autorskich utworów, takich jak: „Po co”, „Baw Się”, czy „Tajemnica”.
Koncert połączony z imprezą urodzinową Fana Rockandrolla i dobrej zabawy – Harnasia, który upodobał sobie kilka cytatów z twórczości taki utworów jak „Baw Się” Czy „Do końca tak”.
Szykuje się ostry „balet” !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pod pseudonimem ORNETTE Grzegorz Stępień nagrał album Twarzą w Twarz (full album). Album ukazał się w listopadzie 2015 r. i stanowi zwieńczenie jego 20-letniej pracy artystycznej. Krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów, jak i mediów.
Utwory „Możesz zostać na noc”, „Twarzą w twarz” i „Baw się” grane są na antenie popularnych rozgłośni radiowych, takich jak Antyradio, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce, a ballada „Nie zapomnę” kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów Polskiego Radia.
Marek Wiernik – słynny głos Polskiego Radia – chętnie sięga w swoich audycjach po utwór „Spowiedź”. Trasa promująca płytę – od Gdańska aż po Wiedeń – obejmowała ponad 60 koncertów. Ornette przez 20 lat na scenie zdobył niebywałą umiejętność kontaktu z publicznością.
Koncert zespołu „ORNETTE i Przyjaciele”, podczas X Festiwalu imienia Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, był okazją do nagrania teledysku, którego premiera w Teleexpressie przypieczętowała sukces ORNETTE.
Obecnie ORNETTE rozpoczyna pracę nad nową płytą, której zapowiedzią jest utwór „TAJEMNICA”. Ballada utrzymana w akustycznym klimacie – premiera odbyła się programie TVP „Halo Polonia”.
W planach zespołu znajduje się wydanie koncertu „ORNETTE & Przyjaciele” Akustycznie w wersji DVD. Koncert został zarejestrowany 29 kwietnia 2017r. w „Centrum Dźwięku i Słowa” w Niepołomicach i jest już dostępny na kanale Youtube artysty.
Kolejne single “ Po Co” link – Teledysk „Po co” doprowadziły Ornette na Festival PolandRock, 2019 Gdzie zagrał dwa koncerty “Scena Lech” i “Duża Scena”.
Premiera nowego Albumu ORNETTE – “Możesz wszystko” odbyła się w Krakowie w Klubie Forty Kleparz 13 sierpnia 2021 i została zarejestrowana. Płyta “ Możesz wszystko” zbiera świetne recenzje.
Zespół rozpoczyna pracę nad trasą promocyjną albumu .
Na przełomie 2021/2022 planuje wydanie płyty winylowej.
Skład zespołu tworzą znani i cenieni muzycy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Zespół doskonale prezentuje się zarówno w wersji elektrycznej, jak i akustycznej oraz eventowo – często sięga po utwory polskich klasyków rocka.

Bilety :
Przedsprzedaż : 30 zł
W dniu koncertu : 40 zł

Link do KupBilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89904/Sosnowiec/Ornette/

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *