KONCERT VADER

PIĄTEK, 31 MAJA 2024, godz. 19:00

40 Years of the Apocalypse
European tour vol. II
VADER
31.05.2024 (piątek)
Sosnowiec – Komin

VADERMANIAX! Z radością informujemy o nadchodzącej kolejnej części europejskiej trasy jubileuszowej „40 Years Of The Apocalypse – 2024”, które będzie podwójnie wyjątkowe, ponieważ podczas każdego koncertu zespół zagra cały album „Black To The Blind”. Podczas całej trasy Maurycy Mauser Stefanowicz dołączy do Vader na scenie, grając cały set, przypominając co wieczór co najmniej kilka klasycznych hymnów grupy. Vader z trzema gitarami jest jeszcze bardziej zabójczy i szalony!

W Zabrzu przed Vader wystąpią: Bio-Cancer i Warside. W Łodzi i Sosnowcu Vader wystąpi sam – zaprezentuje tam specjalnie wydłużony set
koncertowy.

30.05.24 – Łódź – Scenografia
31.05.24 – Sosnowiec – Komin
16.06.24 – Zabrze – CK Wiatrak (+Bio-Cancer, Warside)

Wejście: 19.00
Start koncertu: 20:30

Cena biletu:
100 zł – przedsprzedaż (105,50 zł z opłatą Eventim)
120 zł – w dniu koncertu

E-bilety oraz Fan Tickety (kolekcjonerskie) dostępne wyłącznie w sieci Eventim:
🎟 https://www.eventim.pl/…/vader-40-years-of-the…/

VADER
Niewiele jest polskich zespołów, które swoją niezwykle ciężką pracą, uporem oraz niezliczonymi koncertami osiągnęły taki międzynarodowy sukces, oraz ugruntowały swój status muzycznej legendy. A pamiętać trzeba, że początków nie mieli łatwych – realia ówczesnej Polski były zgoła inne, niż to, do czego dzisiaj przywykliśmy.
Vader powstał w roku 1983 w Olsztynie z inicjatywy Piotra „Petera” Wiwczarka i Zbigniewa „Viki” Wróblewskiego. Przełomowym momentem w historii zespołu było nagranie dema „Morbid Reich”. Materiał, wydany przez Carnage Records, został uznany „najlepiej sprzedającą się kasetą w historii death metalu”. Kolejna pozycja w dyskografii zespołu, to nie mniej kultowa płyta „The Ultimate Incantation”. Właśnie do utworu „Dark Age”, pochodzącego z tej płyty, powstał pierwszy klip, emitowany często m.in. w MTV.
Późniejsze lata to premiery kolejnych albumów, m. in: „De Profundis”, „Back to the Blind”, „Litany”, „Welcome to the Morbid Reich” i „Solitude in Madness”.
Nie sposób wymienić wszystkich tras i festiwali, na których wystąpili. Jedno jest pewne – zespół jest w świetnej formie i nie zamierza zwalniać ani przez chwilę!
⚫️ https://www.facebook.com/vader
⚪️ https://www.youtube.com/watch?v=LPdbZOoSI8k

☠️Uwaga! Treści przekazywane przed i w trakcie koncertu zespołów mogą obrazić czyjeś uczucia religijne. Każda osoba kupująca bilet na to wydarzenie będzie tego świadoma i nie zamierza rościć pretensji o obrazę uczuć religijnych do zespołów oraz do organizatora koncertu. 

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com