Norman Power & KrYsiA akustycznie

NIEDZIELA, 5 LUTEGO 2023, 19:00

kupbilecik.pl

5 lutego 2023 roku pod adresem ul. Będzińska 65 w Sosnowcu od godziny 19:00 w swoim akustycznym projekcie zaprezentuje się Norman Power, który ostatnim razem gościł u nas na niesamowitym koncercie z zespołem Another Queen.
Po ostatnim gorącym przyjęciu w wypełnionym po brzegi publicznością Komin Music Cafe artysta chętnie dołaczył nasz klub jako kolejny przystanek na jego Trasie Po Najlepszych Klubach Na Świecie.
Norman Power to wokalista, multi-instrumentalista i autor z Cieszyna.
Karierę muzyczną rozpoczął w czeskim zespole power metalowym Porta Inferi, których utwory przez lata zdobiły szczyty list przebojów.
W Polsce oprócz oczywiście Another Queen znany od 15 lat głównie jako frontman zespołu Another Pink Floyd, ale mogliśmy go zobaczyć i usłyszeć również w tak głośnych projektach jak Memoriał Ronniego Jamesa Dio, Still of the Night, Heartrockowanie czy Rock Aid Roll oraz na stałę w czeskiej legendzie RUR-group, powstałym w 1970 roku zespole Hard Rockowym.
W trakcie niemal 20-letniej kariery zagrał prawie pół tysiąca koncertów w tym największych festiwali w Europie.
Na koncie ma współpracę z największymi gwiazdami polskiej sceny rockowej m.in z muzykami Perfectu, Budki Suflera, Lombardu, Dżemu, TSA, Nocnego Kochanka…
W najnowszej produkcji „Whe the Children Cry”, usłyszymy go w duecie z genialnym gitarzystą o pseudonimie KrYsiA. Współpraca muzyków okazała się tak owocna, że postanowili wspólnie zorganizować koncertową trasę akustyczną.
Na koncertach Norman Power & KrYsiA usłyszycie jego największe hity oraz ich ulubione przeboje w wersjach na dwie gitary i wokal.

Bilety na wydarzenie dostępne na kupbilecik.pl:
Norman Power & KrYsiA akustycznie / Sosnowiec / 2023-02-05, 19:00 🎵 KUP BILET (kupbilecik.pl)

Przedsprzedaż 40 zł
W dniu koncertu 60 zł

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *