ORGASMATRON TRIBUTE TO LENNY & MOTORHEAD + COVERNOSTRA

PIĄTEK, 14 CZERWCA 2024, godz. 20:00

ORGASMATRON Tribute to Lemmy & Motorhead + COVERNOSTRA 
I pula (ograniczona) – 70 zł
II pula (do 11.04.24) – 80 zł
Bramka w dniu koncertu – 100 zł

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/127923/sosnowiec/orgasmatron/?utm_source=link&utm_medium=d42eca138e848ec7bbef5d6e6c726461

👉
ORGASMATRON – muzyczny superkolektyw hołdujący twórczości Lemmy”ego Kilmistera i formacji Motörhead, złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej.
Na chwilę obecną zespól tworzą: Titus (Acid Drinkers), Wojciech Hoffmann (Turbo), Maciej Jahnz (Flapjack), Michał Dolski ( Titus Tommy Gun), Piotr Szpalik (Ceti)

Sami o sobie:
„Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy…, ale nie my …i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!!

👉 Do szaleństw tego wieczoru dołącza CoverNostra

„Kto z nas – maniaków ciężkich brzmień, nie lubi pobawić się przy najsłynniejszych numerach i nośnych nutach muzyki hard & heavy?! 
Jeśli tak samo, jak my, macie ochotę wspólnie poszaleć i pośpiewać najbardziej znane utwory światowych, a także naszych rodzimych Legend rocka i metalu, koniecznie musicie przyjść na ten koncert!!!
Gwarantujemy Wam, że razem zedrzemy gardła, a szaleństwom nie będzie końca.
Zarazimy Was naszą niespożytą energią i miłością do muzyki, a po koncercie przybijemy z Wami pionę.
Czekamy na Was i liczymy na Wasze przyśpiewy i przyryki pod sceną!

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com