Punk’s Not Dead – Cela Nr3, Bulbulators, Zadra

SOBOTA, 25 MARCA 2023 GODZ. 20:00

kupbilecik.pl

CELA NR 3
W 1984 roku rozpoczynali grę w różnych zespołach: najpierw była Kaplica, później Izba Wytrzeźwień, Sherman, Zanik Pamięci, no i w końcu Cela nr 3. Zaczęły się próby, koncerty w okolicach Grudziądza i wreszcie w 1987 roku po uprzednim wysłaniu kasety z nagraniami, zakwalifikowano ich na Festiwal Muzyków Rockowych „Jarocin’87”. Co prawda na małą scenę, ale kto wtedy na to patrzył? Liczyło się, że to był JAROCIN!!!
Po Jarocinie częściej zaczęły napływać propozycje i zaproszenia. No, i zaczęło się koncertowanie po Polsce. Grali wszędzie tam, gdzie ich zapraszano. Do roku 1989 kilka razy zmieniał się skład, a w 1990 roku „z przyczyn obiektywnych” ich drogi się rozeszły. Po pięcioletniej przerwie przypadek zrządził, że spotkali się ponownie. Jak mówią: „w czasie rozmowy przy piwku” padła propozycja żeby spróbować znowu wspólnego grania. Od słowa do czynu krótka była droga i po kilku dniach zaczęli pierwsze próby. Potem już poszło z górki próby, koncerty – m.in. Punkowa Orkiestra Świątecznej Pomocy i wiele innych. Grali na jednej scenie m.in. z Guitar Gangsters, G.B.H., Angelic Upstarts, Vibrators, UK Subs oraz z wieloma bardzo dobrymi kapelami z „ich podwórka”.
Dyskografia:
* „LUSTRO”, „KWIATY”, „LIVE” (wydania kasetowe)
* „Koniec Punk Rocka (?)”
* „JEDYNKA”,
* „DEDYKACJA DLA KURDUPLA” (z archiwalnymi utworami, które śpiewał nieżyjący już wokalista Maciej Grzeszczyk „Kurdupel”),
* „MIASTO”,
* „Koniec Punk Rocka”
* „Per Tempus 1985-2020″‎
Skład zespołu:
Wiesław „Gruby” Panter – głos, gitara
Krzysztof „Dee Dee” Panter – gitara, głos
Rafał Stelmaszuk – bębny
Andrzej „Anda” Krajewski – bas

https://www.facebook.com/celanr3.oficjalny/?locale=pl_PL

BULBULATORS
powstał pod koniec 1989 roku, kiedy gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności grupy Ramzes And The Hooligans postanowił założyć nowy punk band.
Po kilkunastu koncertach granych na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych, w roku 2000 nakładem Enigmatic Records ukazał się ich pierwszy album Prawdziwe Życie. Debiutancka kaseta dała impuls do dalszego działania i sprawiła, że zespół zaistniał szerzej…
Od tego momentu minęło już sporo czasu, a Bulbulatorsi nagrali 7 kolejnych albumów, odwiedzili dziesiątki klubów i festiwali na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii oraz Białorusi.
Obecnie kapela promuje swój ostatni album Homo Polonicus, a tworzą ją…
Piotr Iglak Tohak – głos
Artur Burak Latosiński – gitara
Paweł Gruby Siegel – bas
Krzysztof Kondi Kondratow – perkusja
Krzysztof Lotos Latosiński – gitara

https://www.facebook.com/Bulbulators

Bilety dostępne na KupBilecik.pl

Przedsprzedaż 40/50 zł
W dniu koncertu 60 zł

Link do biletów :

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93475/Sosnowiec/Punk%27s+Not+Dead/

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *