Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu

SOBOTA, 1 KWIETNIA 2023 GODZ. 19:00

kupbilecik.pl

Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu – Koncert na Prima aprilis 😉

Sobota, 1 kwietnia 2023 r. godz. 19:00
Komin Music Cafe
Będzińska 65, Sosnowiec

Przed Pączkami wystąpią zespoły: Tamtej Nocy i Pozor Trio

Pączki w Tłuszczu założyli:
znany i popularny aktor Tomasz Karolak oraz Bartosz Miecznikowski – muzyk, producent, prowadzący program tv „Cafe piosenka”. Zespół powstał na kanwie popularnego serialu TV „39 i pół”, w którym niezastąpiony Tomasz Karolak gra główną rolę. Tomasz znany jest przede wszystkim z wielkich kinowych hitów, jak: Planeta Singli, Listy do M., czy Ciacho, ale dał się też poznać jako pełne energii zwierzę sceniczne, które od lat przyciąga przed sceny tłumy.
Zespół nagrał w 2013 roku na potrzeby serialu „Rodzinka.pl” piosenkę „Tylko bądź”, która ma milionowe wyświetlenia na portalu You Tube i cieszy się uznaniem słuchaczy. W 2018 roku nakładem Universal Music, zespół wydał płytę zatytułowaną „Lovelas”. Dowodem na sukcesy koncertowe zespołu są występy na takich imprezach, jak: Nagrody Radia Fama, występ na festiwalu Top Trendy, występ na KFPP Opole, Sylwester TVN.
Skład zespołu:
Tomasz Karolak – wokal
Bartosz Miecznikowski – gitara
Jay Nowakowski – wokal, gitara

Tamtej Nocy
zespół powstał w dzień świstaka 2019r.
Pomimo faktu, iż zespół swoje początki datuje na rok 2019, już teraz możemy zauważyć ewolucję twórczości młodych muzyków. Kierunek w jakim obecnie podążają cechuje się przestrzennym brzmieniem, które w połączeniu z żywym głosem Wiktorii przenosi słuchaczy w beztroski świat nostalgii oraz marzeń sennych. Oprócz wspomnianej nostalgii, w utworach Tamtej Nocy znajdziemy także wierne odwzorowanie pełnego
spektrum młodzieńczych emocji. Młodzi artyści chętnie zamieniają swoje odczucia na ambitną warstwę dźwiękową, która okraszona jest młodzieżową, nieraz ubarwioną slangiem liryką.
28 października 2022 miała miejsce premiera ich debiutanckiego albumu pt. „Śnialnia”, za pomocą którego piątka przyjaciół zabiera słuchaczy w pełnowymiarową podróż do
swojego marzycielskiego świata.
Obecnie zespół “Tamtej Nocy” skupia się na tworzeniu nowych utworów w domowej oraz przytulnej atmosferze.
’Tamtej Nocy’ tworzą:
Wiktoria Kuźniarkiewicz – Wokal
Aleksander Skorupa – gitara prowadząca
Tomasz Kolonko – gitara rytmiczna
Jakub Loranty – gitara basowa
Manuel Klonek – perkusja

Znajdźcie ich na:
https://youtube.com/c/tamtejnocy
https://open.spotify.com/artist/619FPUmOS0komMkCkcupNX…
A4krzg&utm_source=copy-link
https://beacons.ai/tamtejnocy

Pozor Trio
to rockowy, męski skład znany z serwowania mocno energetycznych koncertów. W secie usłyszycie zarówno utwory autorskie, jak i covery w aranżacjach własnych zespołu.
Pozor
gitara, wokal
Podkreśla, że muzyka jest dla niego przede wszystkim komunikatem, któremu wyraz daje energia. Bywa, że odpuszcza przesadnemu skupieniu nad harmonią, żeby nie uciekło najważniejsze: świeżość. Muzyków do współpracy dobiera kierując się pasją i wspólnym flow. Przed laty związany z El Secatorre, również jako autor tekstów i większości materiału muzycznego.
Bartek Kowalski
bas
Fascynacja Bartka czterema strunami sięga pierwszych czterech albumów Maanamu, bluesowej twórczości Breakout, Lecha Janerki, a niekwestionowanym numerem jeden pozostaje dla niego Krzysztof Ścierański. Z bytomską formacją Incluz przed dekadą zagrał łącznie kilkadziesiąt koncertów.
Piotr Tomanek
perkusja, perkusjonalia
Od jazzu, przez folk, po ciężkiego rocka porusza się z jednaką swobodą i prawie taką samą przyjemnością, a odpowiedź na pytanie, czy odnalazł już swoje perkusyjne „ja” pozostaje znana chyba jedynie jemu. Niegasnące źródło jego inspiracji stanowią Jeff Porcaro, Steward Copeland i Robert Luty. Zaangażowany także w twórczość Eloi.

Bilety dostępne w klubie oraz na kupbilecik.pl

Przedsprzedaż 60/70 zł

W dniu koncertu 80 zł

Tomasz Karolak / Sosnowiec / 2023-04-01, 19:00 🎤 KUP BILET (kupbilecik.pl)

logokomin

Komin Music Cafe
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec
tel.: 501 602 775
email: kominmusiccafe@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *